iPhone/iPad/iPod İçin PES 2011 Futbol Oyunu Ücretsiz İndir PES 2011 – Pro Evolution Soccer Mobil Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone/iPad/iPod İçin PES 2011 Futbol Oyunu PES 2011 – Pro Evolution Soccer Mobil Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PES 2011 – Pro Evolution Soccer Mobil isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PES 2011 – Pro Evolution Soccer, PlayStation ile birlikte yıldızı parlayan en popüler futbol oyundur. PES 2011 – Pro Evolution Soccer oyununu şimdi yeni özellikleriyle iPod Touch, iPhone ve iPad tablet bilgisayarlar üzerinden de oynayabilirsiniz.

Bluetooth ve kablosuz bağlantı (Wi-Fi) sayesinde çoklu oyuncu desteği de sunan PES 2011 – Pro Evolution Soccer, kullanıcısına gerçekçi bir futbol deneyimi sunuyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi oyun modları ile içeriğini zengileştiren PES 2011 – Pro Evolution Soccer‘ı bulunduğunuz her yerde oynayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver