iPhone ve iPod Touch için Borderlands Legends Oyunu Ücretsiz İndir Borderlands Legends Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone ve iPod Touch için Borderlands Legends Oyunu Borderlands Legends Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Borderlands Legends isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Borderlands Legends iPhone ve iPod Touch için aslında FPS oyunu olarak geliştirilmiş ancak daha yakından bakıldığı zaman yapımın RPG‘ye daha yakın olduğu görülüyor. Zaten hangisi olursa olsun, Borderlands yapımlarının aksiyonu bol olduğu için mobil platformda bu durum farklı bir etki oluşturmayacaktır. Aksiyonu strateji ile birleştiren bu yapım, oyuncuları klasikleşen Borderlands karakteri ile yolculuğa çıkarıyor. Yine aynı şekilde klasikleşen Borderlands evreni de mobil olarak yüksek grafikler ile yansıtılmış.

Borderlands Legends yapımında kullanacağımız karakterler, birbirinden farklı özel yeteneğe sahip ve bu özel yetenekler oyunun gelişimi ile beraber giderek artan bir yapıda hazırlanmış. Bilinen düşmanlar ile savaşacağımız oyunda, rastgele haritalar üzerinde görevleri yerine getirip oyun içinde bulunan dükkanları kullanarak ekipmanlarımızı da geliştirebileceğiz.

Borderlands: Legends Çıkış Videosu

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver