iPhone ve iPod Touch İçin Bilgisayar Kontrol Uygulaması Ücretsiz İndir Mood Mouse Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone ve iPod Touch İçin Bilgisayar Kontrol Uygulaması Mood Mouse Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mood Mouse isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mood Mouse uygulaması iPhone veya iPod Touch cihazınızı Mac veya Windows işletim sistemli bilgisayarlar için bir mouse ve klavye haline getirmenizi sağlıyor. Uygulamanın bir trackpad işlevi görmesinin yanında klavyeye de sahip olması, aynı zamanda telefon hareketlerini algılayarak da ekranda değişiklikler yapabilmesi önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Ayrıca iki parmakla yapılan hareketlerde scroll olarak da kullanılabilen iPhone’unuz dosya transferlerinde de kullanılabiliyor. Bilgisayarınızda istediğiniz program ve uygulamaları listeden seçerek açmanıza da olanak sağlayan bu iOS uygulaması cüzi fiyatı ile de ilginizi cezbedecektir.

Uygulamayı kurduktan sonra aşağıdaki bağlantılardan size uygun olanı kullanarak bilgisayarınıza da Mood Mouse programını kurmalısınız.

İndir2.4 MB

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver