iPhone ve iPad için Londra 2012 Olimpiyatları Sonuçlar Uygulaması Ücretsiz İndir London 2012: Official Results Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone ve iPad için Londra 2012 Olimpiyatları Sonuçlar Uygulaması London 2012: Official Results Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda London 2012: Official Results isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

25 Temmuz – 12 Ağustos 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan Londra 2012 Olimpiyat Oyunları’nı iPhone ve iPad’inizden takip etmek istiyorsanız resmi iOS uygulaması olan London 2012 Official Results’u denemenizi öneriyorum.

Uygulamanın temel özellikleri içerisinde sonuçları gösterme, canlı güncellemeler, olimpiyat takvimi, spor detayları, madalyalar ve atlet profilleri yer alıyor.

Ayrıca bu uygulama içerisinde tüm olimpiyatların yanında teker teker ülkeleri seçerek resmi haber ve güncellemeleri sadece o ülkeler için alma imkanına da sahipsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver