iPhone ve iPad için Logo Bulma Oyunu Ücretsiz İndir Logo Avı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone ve iPad için Logo Bulma Oyunu Logo Avı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Logo Avı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone sahiplerinin yeni bağımlılığı: Logo Avı

Logo Avı, Oyun Kategorisinde 1., Tüm Uygulamalarda İse ilk 2. Sırada!  Evde, işte, yolda, kısacası her yerde markaların iletişim çabalarıyla karşı karşıyayız. Peki bu markalar günün sonunda ne kadar aklımızda kalıyor? 23 Ağustos’ta yayınlanan Logo Avı oyunu, kullanıcılarının bu soruya cevap vermesini istiyor. Kısa bir süre önce kurulan İstanbul menşeli Türk oyun firması Ogobyte, Logo Avı isimli ilk iPhone uygulamasıyla App Store’da zirveye oynuyor. Dünyada büyük yankı uyandıran Logos Quiz oyununun yerelleştirilmiş versiyonu olan Logo Avı, kullanıcıların marka isimleri silinmiş logoların ait olduğu markayı tahmin etmesine dayanan bir hafıza oyunu. Oyunda 9 seviyede 180 adet logo yer alıyor. Oyunun yapımcıları, oyunun 5. gününde ulaştığı rakamlardan memnuniyet duyduklarını belirtiyor. 5 günde 30 binden fazla kullanıcının Logo Avı’nı iPhone’larına yüklediğini belirten Ogobyte yetkilileri, “App Store’da bedava oyunlar arasında ilk sıradayız. Tüm uygulamalarda ise ikinci sıradayız. 30 binden fazla oyuncumuz var ve her gün 6000 yeni oyuncu Logo Avı’nı indiriyor. Sıfır reklam bütçesi ayrılan bir oyun için bu rakamlar son derece tatmin edici” diyor. Yapımcılar şu sıralar oyunun ikinci versiyonu için çalıştıklarını, yeni versiyonda 180 adet yeni logoya ve daha pek çok yeniliğe imza atacaklarını belirtiyor. İkinci versiyon Eylül ayının ortasında App Store’dan indirilebilecek. Bunun yanı sıra oyunun Android versiyonu için de çalışmalara başlandığı ve Android versiyonunun Ekim ayının başında Google Play’de yerini alacağı söyleniyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver