iPhone ve iPad İçin Fotoğraf ve Video Aktarım Uygulaması Ücretsiz İndir Wireless Transfer App Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone ve iPad İçin Fotoğraf ve Video Aktarım Uygulaması Wireless Transfer App Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Wireless Transfer App isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Wireless Transfer Uygulaması, fotoğraf ve video aktarımını kolaylaştıran bir araçtır. Bu araç hem iPhone ile iPad arasında hem de bilgisayar ile iPhone/iPad/iPod arasında fotoğraf ve video aktarımını hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. 

Bu uygulama ile iPad’den iPad’e, iPad’den iPhone’a, iPhone’dan iPad’e, iPhone’dan iPhone’a, bilgisayardan iPad’e, iPhone’dan bilgisayara ve benzeri şekillerde aktarım yapabilirsiniz. USB kabloya ya da ekstra bir yazılıma ihtiyaç duymadan tüm fotoğraf ve video aktarımlarınızı yapmanız mümkündür. tek gereksiniminiz arasında aktarım yapmak istediğiniz cihazların aynı Wi-Fi bağlantısı altında bulunmasıdır. 

Wireless Transfer Uygulamasının özellikleri:

iPhone’dan iPad’e, iPad’den iPhone’a, iPod Touch’tan iPad’e fotoğraf ve video aktarın.
Kablosuz internet yoluyla bilgisayarınızdan iPhone/iPad/iPod’a fotoğraf ve video yükleyin.

iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumludur. iPhone 5 için de optimize edilmiştir. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver