iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Ücretsiz İndir FilterMania 2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması FilterMania 2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FilterMania 2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FilterMania 2, instagram benzeri özelliklere sahip olmasının yanı sıra bazı farklılıklarıyla öne çıkan son dönemin en popüler fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Birlikte gelen üç yüz filtrelik bir filtre paketi ile birlikte çektiğiniz ya da hâlihazırda var olan fotoğrafları hemen düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Doğa ve mevsim temalı filtrelerin yanı sıra fotoğraflara nostaljik izler de bırakabilen filtrelerin de yer aldığı uygulama, Apple Uygulama Mağazasına konulmasından kısa bir süre içinde popüler oldu ve milyonlarca kişi tarafından indirildi.

FilterMania 2 ile yaptığınız çalışmaları ile geri alabilir, kendinize özgü düzenlemeler gerçekleştirebilir ve öne çıkan, diğer kullanıcıların en çok tercih ettikleri filtreleri görüntüleyebilirsiniz. Başlangıçta biraz karışık görünse bile uygulamayı biraz kurcalamanızın ardından ne kadar başarılı ve eğlenceli bir uygulama olduğunu fark edeceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver