iPhone ve iPad İçin Epik Savaş Oyunu Ücretsiz İndir Bhalamir: Prologue Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone ve iPad İçin Epik Savaş Oyunu Bhalamir: Prologue Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bhalamir: Prologue isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Türk mobil oyun şirketi MetaGames tarafından hazırlanan 3 boyutlu iOS oyunu Bhalamir: Prologue yayınlandı. Ücretsiz olarak oynanan oyunu Türkçeleştirmek isterseniz 0.99 dolara dil paketi satın almanız gerekiyor.Epik bir savaş oyunu olan Bhalamir: Prologue’da kılıcınızla mücadele vermelisiniz. Özellikle tarihi karakterlere ve hikayelere meraklı olanların ilgisini daha çok çeken oyunda 3 boyutlu grafikler sizi bekliyor. Fantastik bir dünyada geçen hikayede aksiyon ve macera sizi bekliyor. Onlarca silah ve zırhla oyunu kişiselleştirebilirsiniz. Oyun süresince mini bulmacalar da sizi bekliyor. Kanlı savaşlara ve zindanlara hazırsanız Bhalamir: Prologue sizi bekliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver