iPhone ve iPad İçin Ekran ve Ses Kaydı Uygulaması Ücretsiz İndir Display Recorder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone ve iPad İçin Ekran ve Ses Kaydı Uygulaması Display Recorder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Display Recorder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çeşitli amaçlarla iPhone ve/veya iPad cihazınızın ekranını video formatında kaydetmek isteyebilirsiniz. Bu durumda Display Recorder, tercih edebileceğiniz iyi seçeneklerden biri olarak karşınızda duruyor.

Sesli ya da sessiz bir şekilde ekran akışını video biçiminde kaydedebilen bu uygulama ile yüksek kalitede kayıtlar gerçekleştirebilirsiniz. H264 mp4 formatında video kayıt biçimini destekleyebilen uygulama, çekilen videonun YouTube’a hızlıca aktarılmasına da yardımcı oluyor. Ayarlanabilir görüntü kalitesi ve ses kalitesi ile ihtiyacın istenilen düzeyde karşılanmasını sağlayan Display Recorder bu konuda beklediğiniz performansı sunabilecek türden bir uygulama.

Display Recorder kullanımı sırasında olası bir görüntü kaydı sorunu yaşanması halinde, uygulamada yer alan genel ayarlar bölümündeki International (uluslararası) seçeneği yerine United States’i (Birleşik Devletler) seçmeniz sorunu çözecektir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver