iPhone ve iPad İçin Aksiyon Oyunu Ücretsiz İndir Wild Blood Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone ve iPad İçin Aksiyon Oyunu Wild Blood Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Wild Blood isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Wild Blood iPhone ve iPad kullanıcılarının çok sevecekleri, tamamen 3D görüntülerden oluşan ve deneyimli mobil oyun şirketi Gameloft’un elinde çıkmış bir oyun. Şirketin mobil dünyada artık ne kadar deneyimli olduğunu karşımıza çıkan bu oyununda rahatlıkla görebiliyoruz.

Sir Lancelot ile gizli bir aşk yaşayan Kraliçe Guinevere’nin bu ilişkisini öğrenen Kral Arthur’un, kız kardeşi cadı Morgana’nın desteğiyle cehennemin kapılarını açması ile başlayan oyun aksiyon ve güzel bir hikayeyi bir araya getirmiş durumda.

Oyun boyunca onlarca çeşit şeytani varlıkla savaşırken bir yandan Kral Arthur’u ve Morgana’yı durdurmaya, Avalon’a kaçırılan Guinevere’yi kurtarmaya çalışıyoruz. Oyunun hikayesini öğrenmeyi oyuna bırakarak dilerseniz biraz oyunun dikkat çeken özelliklerine değinelim:

– Unreal ile güçlendirilmiş gerçek 3D grafikler

– İnanılmaz savaşlar ve özel güçler

– 10 farklı seviyede savaşmak

– 20 farklı düşman ile karşılaşma

– Çok çeşitli silah seçenekleri

– Bulmacalar ve etkileyici ortamlar

Çoklu oyuncu modu ile arkadaşlarınızla karşılaşma ve savaşma

Wild Blood tüm bu özelliklerinin yanında barındırdığı arkadaşlarınızla puan listesinde yarışabilme gibi sevebileceğiniz bölümlere de sahip.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver