iPhone, iPod Touch ve iPad Ninja Balık Tutma ve Kesme Oyunu Ücretsiz İndir Ninja Fishing Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad Ninja Balık Tutma ve Kesme Oyunu Ninja Fishing Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ninja Fishing isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunun merkezinde yer alan kahramanımız Otoro, ninja eğitimi konusunda üstün özelliklere sahip olsa da aynı başarıyı balık tutma alanında sergileyemez. Ancak biz ona yardım edersek işler değişebilir.

Ninja Fishing ile okyanusun derinliklerine gönderilen iğne ile birlikte yakalayabildiğimiz kadar balık yakalamamız gerekiyor. Bu yakalama işlemi sırasında ise oyun tarafından bir takım incelikler sunmamız bekleniyor.

Yakalanan balıkların yukarı çekilmesiyle birlikte balıklar biraz tekneden yükselerek Otoro’nun ninja yeteneklerini kullanmaya başlıyoruz ve balıkları hızlı hareketlerle kesiyoruz. Tüm bu işlemleri ne kadar verimli ve hızlı yaparsak alacağımız puanlar da o kadar yüksek oluyor.

Oldukça zevkli bir kurguya sahip olan Ninja Fishing oyunu retina ekranları da destekleyerek bünyesindeki grafik özelliklerini bir adım öteye taşıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver