iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Yolculuk Oyunu Ücretsiz İndir The Oregon Trail Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Yolculuk Oyunu The Oregon Trail Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda The Oregon Trail isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Konusu Amerika’nın 1800’lü yıllarında geçen bir seyahat çizgi filminin merkezinde olmayı ister miydiniz? Evetse bu The Oregon Trail tam size göre. Zira dönemin zor koşulları altında Oregon’a ulaşaması gereken bir ailenin lideri olarak yola çıkmalı ve müthiş animasyonlarla süslenmiş bu oyunun tadını çıkarmalısınız.

1800’lü yılların Amerika’sında geçen oyunda sadece yolculuk etmeniz yetmiyor. Bu yolculuk esnasında karşınıza çıkacak vahşi hayvanlardan soygunculara kadar birçok engeli aşmalısınız. Tüm bunlar gerçekleşirken ailenizin her bireyini korumalı ve onların aç kalmalarını engellemelisiniz.

Zaman zaman zararsız görünerek size yaklaşan yabancılara karşı dikkatli olmalısınız. Çünkü ilk başlarda zararsız görünen ve para karşılığı seyahatinize dahil olmak isteyen bu kişiler daha sonra ailenize veya size zarar vermeye kalkışabilirler.

Eğer bir çizgi filmin ortasında ve birbirinden eğlenceli senaryolardan oluşan bir oyunda yer almak istiyorsanız The Oregon Trail tam size göre bir oyun olabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver