iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Yemek Paylaşım Uygulaması Ücretsiz İndir Foodspotting Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Yemek Paylaşım Uygulaması Foodspotting Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Foodspotting isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal paylaşım siteleri artık daha özel konulara da inmeye başladılar. Bu doğrultuda hayat bulan ve yılın en iyi siteleri arasında gösterilen Foodspotting, alanının en başarılı sosyal paylaşım sitelerinden biri. Foodspotting insanların gittikleri kafe ve restoranlarda yediklerini paylaşmalarını temel alan ve oldukça işlevsel bir uygulama.

İlk defa gittiğiniz bir şehirde yemek yemek istiyorsunuz ancak nerede iyi bir şeyler yiyebileceğini ya da hangi restoranın hizmetinin iyi olduğunu bilmiyorsunuz. Foodspotting burada devreye giriyor ve o bölgede Foodspotting kullanan kişilerin daha önceki yemek deneyimlerini size sunuyor. Ne, nerede yenir ile mekân hakkında bilgiler sunan uygulama ile siz de tecrübenizi paylaşabilirsiniz.

Foodspotting uygulaması ile arkadaşlarınızın nerede olduğunu ve hangi restoranı nasıl değerlendirdiğini görebileceğiniz gibi sizler de paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver