iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Yaşayan Dünya Temalı Saat ve Hava Durumu Uygulaması Ücretsiz İndir Living Earth HD Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Yaşayan Dünya Temalı Saat ve Hava Durumu Uygulaması Living Earth HD Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Living Earth HD isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Living Earth HD, Dünya’nın uzaydan görüntüsünü çekici bir biçimde sunan ve tasarımıyla kendine hayran bırakan başarılı bir uygulamadır.

22000 coğrafî noktayı destekleyen uygulama, belirlenen bölge için hava durumu ve saat bilgisi sunmaktadır. Dünyanın gündüz – gece durumunu mobil cihazın ekranına mükemmel bir biçimde sunan Living Earth HD uygulaması ile hem mobil cihazınızın görüntüsünü iyileştirebilir hem de yaşama dair iki önemli konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Her 3 saatte bir güncellenen hava durumu bilgisinde sadece sıcaklık yer almazken, rüzgâr ve nem gibi bilgiler de kullanıcının ekranına taşınıyor. Başarılı bir 3 boyutlu modellemenin bulunduğu ürün sunduğu retina ekran desteği ile bir adım daha öne geçiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver