iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Uyku ve Alarm Uygulaması Ücretsiz İndir Sleep Cycle alarm clock Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Uyku ve Alarm Uygulaması Sleep Cycle alarm clock Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sleep Cycle alarm clock isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sleep Cycle alarm clock, cihazın ivmeölçer donanımını kullanarak kişinin uyku analizini çıkarabilen ve belirlenen uyanma süresi içinden en uygun anı seçen bir alarm uygulamasıdır.

Sleep Cycle alarm clock uygulamasına sahip mobil cihazı uyuduğunuz yatağın yani zeminin üzerine koyarak uyku grafiğini çıkarmak mümkün. Zira bu uygulama, ivmeölçer donanımı sayesinde uyku esnasında vücudunuzun hareketliliğini algılarayak uykunun derinliğini saptayabiliyor.

Belirlediğiniz uyanma saatleri arasında, uykunuzun en hafif yani uyanmaya en uygun anını yakalayıp kişinin dinç bir şekilde uyanmasını da sağlayabilen Sleep Cycle alarm clock ile ne kadar sağlıklı bir uyku alışkanlığın var olduğunu tespit etmek mümkün.

Dileyen kullanıcılar, uyku grafiklerini Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabiliyorlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver