iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Ücretsiz Aksiyon Oyunu Ücretsiz İndir I’m Jack Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Ücretsiz Aksiyon Oyunu I’m Jack Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda I’m Jack isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

I’m Jack bir Türk firması olan UGR Teknoloji‘nin iOS platformu için geliştirdiği ücretsiz bir macera ve aksiyon oyunudur.

Kahramanımız Jack’i mistik bir adada kötülükleri ortaya çıkaran elması alması sonucunda bir çok farklı macera bekliyor.

4 farklı bölümde toplamda oynayabileceğimiz 145 bölüm bulunan I’m Jack‘te her bölümde bizleri farklı bir macera beklemekte.

Ayrıca oyun içerisinde Jack dışında oynayabileceğiniz Jessica ve Sam adlı iki farklı karakter daha bulunmakta. Oyun içerisinde ilerledikçe karakterinizi yavaş yavaş geliştirmek tamamen sizin elinizde.

Oyun içerisinde amacınız elması aldıktan sonra peşinize takılan mistik güçlerden kaçarken, bir yandan da bölüm içerisinde bulunan altınları toplayarak size verilen görevleri yerine getirmek.

Şu an kadar 150.000’e yakın indirmeye ulaşmış olan bu başarılı yapımı indirerek hem bir Türk firmasına destek olmuş olacak hem de maceradan maceraya koşacaksınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver