iPhone, iPod Touch ve iPad için Uçak ve Otobüs Bileti Uygulaması Ücretsiz İndir Bavul.com Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad için Uçak ve Otobüs Bileti Uygulaması Bavul.com Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bavul.com isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bavul.com, iç ve dış hatlara yönelik onlarca havayolu şirketini içeren genişliği ile uçak bileti bulmanızı, rezervasyon yapmanızı ve bilet satın almanızı sağlar. Türk Hava Yolları ve AnadoluJet üzerinden alınan biletler için çevrim içi check-in işlemi gerçekleştirmek mümkün.

Bavul.com uygulaması üzerinde yer alan havayolu şirketlerinden bazıları: Türk Hava Yolları, Pegasus, AnadoluJet, Atlasjet, SunExpress, Onur Air, KLM, Lufthansa, Delta, Qatar, Air France, Olympic Air, Alitalia, Royal Air, Condor, British, Aerosvit, Emirates, Etihad, Gulf Air.

Uygulama ile gideceğiniz şehrin hava durumunu, döviz kurunu, gezilebilecek yerlerine dair bilgilere erişebilirsiniz. Diğer yandan uçağınızın inişini, belirleyeceğiniz bir gruba kısa mesaj yoluyla otomatik olarak bildirebilirsiniz. Monitör özelliği ile bir uçağın o sırada tam olarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

iDO iç ve dış hat seferlerini görüntüleyip boş yer olup olmadığı öğrenebilirsiniz. Bilet satın almak içinse çağrı merkezini aramanız gerekiyor.

Bu uygulama ile Kamil Koç tarafından düzenlenen otobüs seferlerini görüntülemek ve bilet satın almak da mümkün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver