iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Trendyol Uygulaması Ücretsiz İndir Trendyol.com Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Trendyol Uygulaması Trendyol.com Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Trendyol.com isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Trendyol.com uygulaması, popüler fırsat sitesinde yer alan tüm fırsatlara erişmenizi ve bunun yanı sıra bazı mobile özel avantajları yakalamanızı sağlar.

Başarılı arayüzü ve grafik tasarımıyla iPhone ya da iPad üzerinden trendyol.com fırsatlarını kolaylıkla görüntüleyebilir, istediğiniz ürünü hızlıca satın alabilirsiniz. Mobil cihazınız aracılığıyla tanımlayacağınız kredi kartınızı mobil cihazda saklı tutabilir ve sonraki alışverişlerinizde ödeme işlemini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

bu uygulama sayesinde ertesi gün yayınlanacak özel fırsatlar hakkında bir gece önce saat 21:00’den itibaren bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kişisel hesabınızı da görüntülemenizi sağlayan uygulama, bu sayede üyelik bilgilerinizden siparişlerinize kadar çok geniş bir alanda görüntüleme ve düzenleme olanağı sağlıyor. Sahip olduğunuz hediye çeklerinizi trendyol.com uygulaması ile görüntüleyebilir ve mobil cihaz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver