iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Tavla Oyunu Ücretsiz İndir Mobil Tavla Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Tavla Oyunu Mobil Tavla Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mobil Tavla isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Tavla, iPhone ve/veya iPad cihazlar için hazırlanmış bir tavla oyunu. Klasik tavla eğlencesini mobil dünyaya aktaran bu uygulama ile nerede olursanız olun tavla eğlencesinden mahrum kalmazsınız.

Mobil Tavla oyununu çevrim içi oynamak da mümkün. Bunun için Game Center üyeliği ve bu üyeliğe uygulama üzerinden giriş yapmak yeterli. Çevrim içi oynamak için Game Center’a yapılacak girişin ardından “şimdi oyna” tuşuna basmak yeterli. Sistem size otomatik olarak bir takip atayacak ve oyuna başlayacaksınız.

Dileyen kullanıcılar aynı iPhone ya da iPad üzerinden karşılıklı olarak Mobil Tavla oyununu oynayabilirler.

Mobil Tavla oyunu, oyuncuların istatistiğini tutar ve bu sayede skor özelliğini de devreye sokar. Çevrim içi ya da çift kişi oyunlarında elde edilen puanlar skorlar alanında görüntülenebilir. Oyun, normal galibiyet için 10 puan; mars galibiyetine ise 20 puan veriyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver