iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Şovalye Savaşı Oyunu Ücretsiz İndir Infinity Blade Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Şovalye Savaşı Oyunu Infinity Blade Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Infinity Blade isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Infinity Blade, birbirinden özgün zırhlara bürünmüş şovalyelerin mücadelelerine sahne olan hemen her açıdan oldukça başarılı bir dövüş oyunudur.

Unreal 3 oyun motoru ile inşa edilen görsel zenginlik ile çıktığı günden itibaren en iyi grafiklere sahip mobil oyun olarak tarif edilen Infinity Blade, “Dark Citadel” isimli bir kalenin bulunduğu bölgede geçiyor. Kale içinde ve çevresinde keşifler yapılabildiği gibi bu keşifler bazı yerlerde çabuk kesiliyor.

Oynanabilirlik açısından da başarılı bulunan oyun, senaryo ve kurgu yönünden zayıf kalıyor. İlk başlarda özellikle dövüş sahneleriyle kullanıcıyı büyüleyen Infinity Blade oyunu aradan geçen süreye paralel olarak kendini tekrar etmeye başlıyor.

Tüm bu özellikleriyle Infinity Blade, tercih edilebilecek kaliteli oyunlar arasında.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver