iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Simge Uygulaması Ücretsiz İndir Emoji Free! Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Simge Uygulaması Emoji Free! Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Emoji Free! isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kısa mesaj ve çeşitli iletiler girerek duyguları daha yoğun ifade etmek ihtiyacı hissedilebilir. Bu durumda kişi, cihazın yazılımında yer alan simgeler yetmeyebiliyor. Emoji Free! ile bu ihtiyaç fazlasıyla ve ücretsiz olarak karşılanabiliyor.

Kısa bir süre öncesine kadar ücretsiz olarak sunulan Emoji Free! artık ücretsiz bir şekilde indirebiliyor. Bu uygulama ile birlikte gelen yüzlerce simgeyi iletilerinizde kullanabilirsiniz. Sürükleme ya da klasik yöntem eklenebilen simgeler arasında karar vermenizi zorlaştıracak kadar çok çeşit bulunduğunu söyleyelim.

Emoji Free! uygulaması üzerinden kullanacağınız her simge için 8 karakter harcanıyor. Bu açıdan mesajlardaki karakter sınırına dikkat etmeniz ekonominiz açısından olumlu olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver