iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Sesli ve Görüntülü Sohbet Uygulaması Ücretsiz İndir Yahoo Messenger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Sesli ve Görüntülü Sohbet Uygulaması Yahoo Messenger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yahoo Messenger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yahoo Messenger arkadaşlarınızla online olarak anlık mesajlaşma gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir servis. Ülkemizde pek tercih edilmese de dünyada kullanılan ve tercih edilen bir sohbet programı.

Sesli ve görüntülü konuşma desteği, Facebook ve Windows Live entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızla Yahoo Messenger üzerinden konuşma, Facebook-Flickr-Yahoo hesaplarınızı güncelleme ve gönderme özelliği, oyunlar oynayabilme ve Yahoo’nun en iyi başardığı bölüm sohbet odaları oluşturup insanları birbiriyle konuşturabilmesi.

Uygulamanın Özelllikleri

iOS 4.0 ve üzeri sürümleri destekler.
Görüntülü sohbet özelliği iPhone 3GS/4, iPod Touch 4 ve iPad 2’de kullanılabilir.
Windows Live ile entegrasyon sayesinde Live hesabınızdaki tüm kullanıcılara ulaşabilirsiniz.
Sürekli çevrimiçi kalabilir. İstediğiniz zaman aktif olup mesajlarınıza bakabilirsiniz.
Yahoo Voice hizmeti alıyorsanız uluslarasısabit hat ya da mobil hat aramalarında uygun fiyatlı çözümler sunmakta.
Arkaplanda çalışma ve bilgilendirme özelliği.
Belli bölgelerde geçerli olan uluslar arası ücretsiz SMS hizmeti. Ülkeler: Amerika, Filipinler, Vietnam, Hindistan, Endonezya, Malezya, Kanada, Pakistan, Kuveyt ve Tayland.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver