iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Sesli Komutla Fotoğraf Çekme Uygulaması Ücretsiz İndir Vapp Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Sesli Komutla Fotoğraf Çekme Uygulaması Vapp Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Vapp isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf çekmek, iPhone sahiplerinin en çok kullandıkları özellikler arasında yer alıyor. iPhone 5 ile artan boyutlar kimi zaman fotoğraf çekmeyi zahmetli hale getirebiliyor ya da istenilen pozlar yakalanamıyor. Özellikle de içinde fotoğraf çeken kişinin de yer aldığı bir fotoğrafa ulaşılmak isteniyorsa.

Vapp uygulaması, telefonun fotoğraf çekme tuşuna ya da ekrandaki alana dokunmak zorunda kalmadan sadece ses komutu ile cihazı harekete geçirip fotoğraf çekilmesini sağlayan bir mobil uygulama. Üstelik zaman ayarı yapmak da mümkün. Flaş açık ya da kapalı şekilde ister ön kamerayı ister arka kamerayı fotoğraf çekmek için tercih edebilirsiniz.

Vapp uygulaması üzerinden çekilen fotoğrafları hızlı bir şekilde sosyal ağlarda paylaşmak mümkün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver