iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Savaş Oyunu Ücretsiz İndir Anomaly Warzone Earth Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Savaş Oyunu Anomaly Warzone Earth Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Anomaly Warzone Earth isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünya istila altında. Tokyo ve Bağdat olmak üzere sadece iki cephe kaldı. Anomaly Warzone Earth ile birlikte bize verilen görev, en uygun strateji ve silahları kullanarak dünyayı kurtarmak!

Kule, aksiyon ve strateji öğelerini bir arada sunan Anomaly Warzone Earth, 2011 yılı en iyi tasarım ödülünün de sahibi. Son derece başarılı ve gerçekçi grafiklere sahip olan bu oyunun sesleri de bir o kadar iyi.

Düşman istilası altında bulunan dünyayı kurtarmayı hedefleyen komutanı canlandırdığımız oyunda, birimleri en akıllı stratejiler doğrultusunda yönlendirmek gerekiyor. Savaş boyunca kazanılan ödül ve paralarla istersek takviye güçler alabiliyor ya da var olan silahları yükseltebiliyoruz.

Fiyat / performans olarak neredeyse mükemmel bir ürün ortaya konduğunu da son olarak belirtelim.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver