iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Şans ve Sanal Yaşam Oyunu Ücretsiz İndir THE GAME OF LIFE Classic Edition Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Şans ve Sanal Yaşam Oyunu THE GAME OF LIFE Classic Edition Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda THE GAME OF LIFE Classic Edition isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

THE GAME OF LIFE Classic Edition, Monopoly tarzında bir oyun olmakla birlikte sadece yer ve emlak almaya dayalı olmayan; yaşamın hemen her parçasının bünyesinde barındıran eğlenceli bir oyundur.

Çoklu oyuncu desteği ile çok eğlenceli vakitler sunan THE GAME OF LIFE Classic Edition oyunu ile birlikte kariyerinizi ve eğitim yaşantınızı belirleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra oyunun asıl amacı zengin olmak. Bu doğrultuda oyunun asıl amacı oyunu ilk olarak bitirmek değil, zengin olarak sonlandırmak.

Retina ekranları da destekleyen oyunun grafikleri oldukça başarılı. Var olan fiziksel oyunun dijital ortama artarılışında pek bir değişiklik olmamasıyla birlikte yapıların 3 boyutlu süslemeleri başarılı denilebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver