iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Saç Rengi Uygulaması Ücretsiz İndir Hair Color Booth Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Saç Rengi Uygulaması Hair Color Booth Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hair Color Booth Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bazen saç rengimizin değişmesi halinde nasıl görüneceğini ve yakışıp yakışmayacağını merak ederiz. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bu sorunun cevabını vermek için mutlaka saçımızı boyamaya gerek yok. Hatta bu özellik Hair Color Booth ile birlikte mobil cihazlara da geldi.

Hair Color Booth uygulaması, kamera çekimi ya da fotoğraf üzerinden gelen görseli kullanarak saçınızın merak ettiğiniz renkte nasıl görüneceğini ortaya koyan bir uygulamadır. Gerçekçi renklere sahip olan uygulamada saçınızın istediğiniz alanlarına yakınlaştırma da yapabilirsiniz.

Hair Color Booth üzerinden ortaya koyduğunuz çeşitli saç renklerine dair fotoğrafları Facebook ve Twitter üzerinden paylaşmak da mümkün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver