iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Rol Yapma Oyunu Ücretsiz İndir Stardom: The A-List Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Rol Yapma Oyunu Stardom: The A-List Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Stardom: The A-List isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Stardom: The A-List, size bir yıldız olma yolunu açıyor ve bir yıldız gibi yaşamanın güzelliklerini sunmaya hazırlanıyor.

Henüz sizi sadece birkaç kişi bilirken Hollywood setlerinde yerini alan bir yıldız olma sürecine kadar kapsamlı senaryosu bulunan Stardom: The A-List ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Kendi kıyafetinizi seçebilir ve yine kendi aksesuarlarınızı belirleyebilirsiniz. Böylelikle giyim ve takı zevkinizi oyuna yansıtma şansını elde edersiniz.

Film setlerinde göstereceğiniz performans ile olumlu ya da olumsuz eleştiriler alabilir ve ünlü dünyasının en gözde kişilerinden biri haline gelebilirsiniz. Düzenlenen özel günlere katılabilir veya kendiniz parti verebilirsiniz. Tabii ki bu parti oldukça göz alıcı lüks evinizde gerçekleşecek ve sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınız da partinize katılabiliecek.

Son olarak, oyunun daha çok bayanlara yönelik olduğunu belirtelim.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver