iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Renkli Mesaj Metni Uygulaması Ücretsiz İndir Color Texting Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Renkli Mesaj Metni Uygulaması Color Texting Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Color Texting isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Başta kısa mesaj olmak üzere mobil cihaz üzerinden ileti yazmak istediğimizde metinlerin rengine genellik müdahale edemeyiz. Ancak Color Texting ile artık istediğiniz renkte ileti ve kısa mesaj yazabilirsiniz.

Color Texting ile yazacağınız kısa mesajlardaki kelime ve cümleleri dilerseniz kalın ya da altı çizili bir şekilde yazabilirsiniz. Diğer yandan metinlerin italik görünmelerini de sağlayabilirsiniz.

Mesajlarda seçeneceğiniz renkler ile iletileriniz üzerinden göndermek istediğiniz mesaja duygularınızı rahatlı gösterebilir ve alıcının dikkatini çekmeyi sağlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver