iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Paylaşım Uygulaması Ücretsiz İndir FlickStackr Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Paylaşım Uygulaması FlickStackr Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FlickStackr isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FlickStackr, mobil cihaz üzerinden çekilen fotoğrafları çeşitli sosyal mecralarda paylaşmak istediğiniz zaman kolayca bu işlemi gerçekleştirmenizi sağlayan mobil uygulamadır.

Fotoğraf paylaşımı denince de akla gelen ilk sosyal ağ sitesi Flickr oluyor. FlickStackr uygulaması, sade arayüzü ve işlevsel yapısı sayesinde mobil cihaz üzerindeki fotoğrafların hızlı bir şekilde Flickr hesabına aktarılmasını sağlıyor.

Birçok fotoğraf ölçüsü ve türüne göre görsel görüntülemesi gerçekleştirebilen uygulama, aynı zamanda Flickr hesabı üzerinde öne çıkan özelliklerin rahat bir şekilde kullanımını sağlıyor. Fotoğraf gönderirken yer ve temel fotoğraf bilgilerini eklemek mümkün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver