iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Otel Bulma Uygulaması Ücretsiz İndir i Find Hotels Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Otel Bulma Uygulaması i Find Hotels Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda i Find Hotels isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

i Find Hotels, temel olarak otelleri fiyat ve sundukları dönemlik fırsatlar bazında tarayarak kullanıcıların isteklerine cevap veren bir mobil uygulamadır.

Booking.com, Expedia.com, Hotels.com ve Hilton gibi dünyanın önde gelen otel bulma sitelerinde yer alan tüm bilgi ve fırsatları tek bir uygulamaya sığdıran i Find Hotels, yüz binlerce otel firsatını değerlendirerek kişiye en uygun bilgileri getirerek hızlıca rezervasyon yapılmasını sağlar. Neredeyse tüm dünyadaki otelleri kapsayacak kadar geniş bir ağa sahip olan uygulama, konum tabanlı olarak da hizmet verebiliyor. Bununla birliket bulunduğunuz konuma en yakın iki yüz oteli görüntüleyebiliyorsunuz.

Otellere dair, fiyat, popülerlik, konum, havaalanına uzaklık, harita ve daha birçok önemli bilgiye yer veren uygulama retina ekran özelliğini destekleyecek şekilde hazırlanmış. Üstelik tüm bunlar Türkçe.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver