iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Müzik Dinleme Uygulaması Ücretsiz İndir Karnaval.com Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Müzik Dinleme Uygulaması Karnaval.com Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Karnaval.com isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet sitesi üzerinden sevilen bazı radyoları oldukça güzel bir şekilde yayınlayan Karnaval.com, bu hizmetini mobile taşıyor. Karnaval.com uygulaması ile Süper FM, Metro FM, JoyTurk, Joy FM ve Radio Mydonose radyolarını iPhone ve/veya iPad üzerinden dinleyebilirsiniz. RetroTurk, Zeplin, Kantin ve JoyTurk Akustik gibi internet sitesinde yer almayan radyolar da uygulama üzerinden dinlenebiliyor.

Radyoda çalan şarkıyı ve sanatçıyı belirten uygulama, o sanatçının kısa biyografisine de yer veriyor. Özellikle yabancı şarkılar için oldukça işlevsel olan bu özellik ile yeni sanatçılar keşfetmek mümkün oluyor. Dinlediğiniz radyoda daha önce çalan şarkıları görebilir ve bir sonraki şarkıyı da öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte o an çalan şarkıyı e-posta, Facebook ya da Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

Son derece hoş arayüzü ve özellikleri ile müzik severlere önereceğimiz bir uygulama Karnaval.com

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver