iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Monitör Olarak Kullanma Uygulaması Ücretsiz İndir iDisplay Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Monitör Olarak Kullanma Uygulaması iDisplay Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iDisplay isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iDisplay, iPhone, iPod Touch ve iPad‘in ikinci monitör olarak kullanılmasını sağlayan popüler uygulamalardan biridir. Bu uygulama ile mobil cihazınızı küçük bir monitöre dönüştürebilirsiniz ve o şekilde kullanabilirsiniz.

Biri klasik bilgisayar diğeri Apple iOS işletim sistemini kullanan mobil olmak üzeree, kablosuz bağlantı üzerinden aynı ağ bağlantısını kullanan iki cihazı bir araya getirmekle yetinmeyen iDisplay, mobil cihazın bir monitör olarak kullanılmasını da sağlıyor. Yapımcı tarafından hazırlanan Windows ya da Mac programlarını temin etmenizle birlikte kullanabileceğiniz özellik, Windows Aero temasıyla birlikte kullanılabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver