iPhone, iPod Touch ve iPad için Monitör Olarak Kullanma Uygulaması Ücretsiz İndir Air Display Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad için Monitör Olarak Kullanma Uygulaması Air Display Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Air Display isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Air Display, dizüstü ya da masaüstü bilgisayarın yanı sıra, iPad’i monitör olarak kullanmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış bir mobil uygulamadır.

Air Display ile iPhone, iPod Touch ve iPad’inizi küçük bir monitöre dönüştürmeniz mümkün. Bilgisayarınızın ve iPad gibi Apple iOS cihazınızın aynı ağ bağlantısı üzerinden buluşması ve bilgisayarınızda da Air Display’in PC ya da Mac için hazırlanmış programlarının yer alması gerekiyor. Adı geçen programın bilgisayara kurulmasının ardından ağ üzerinden iPad’i tanımlayan bilgisayarınızın görev çubuğu bölümünde Air Display programına dair simge çıkıyor. iPad’inizin adını görebilir ve onu seçmeniz halinde iPad ekranının bir monitöre dönüşmenisini sağlayabilirsiniz. Uygulamanın yeni iPad ile gelen retina ekran desteğini sunduğunu da belirtelim.

Windows kullanıcılaır için önemli olan nokta, kullandığınız Windows temasının Aero sınıfında olması gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver