iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Macera Oyunu Ücretsiz İndir Mega Run – Redford’s Adventure Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Macera Oyunu Mega Run – Redford’s Adventure Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mega Run – Redford’s Adventure isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mega Run – Redford’s Adventure, Mega Jump isimli oyunla harikulade bir çıkış yapan oyun üreticisinin en yeni oyunudur. Redford adı verilen küçük canavarımız, bu kez tüm gücüyle koşuyor.

Redford’un erkek ve kız kardeşinin diğer canavarlar tarafından kaçılırmasıyla başlayan senaryo, Redford’un kaçıran kişilerin peşine düşmesiyle aksiyon dolu bir atmosfere bürünüyor. Oldukça eğlenceli ve grafikleriyle de başarılı olduğunu söyleyebileceğimiz Mega Run – Redford’s Adventure, yeni dünyalar keşfetmenize bunu yaparken de Redford’a yardım etmenizi sağlıyor. Birbirinden farklı güç özelliklerine yer verilen oyunda bu özellikleri alarak Redford’un işini kolaylaştırabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver