iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Kule Savunma Oyunu Ücretsiz İndir Tower Defense: Lost Earth Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Kule Savunma Oyunu Tower Defense: Lost Earth Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tower Defense: Lost Earth isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tower Defense: Lost Earth, kule savunma oyunlarına dair telif haklarını elinde bulunduran Com2us isimli şirket tarafından hazırlanmış ve oldukça kaliteli bir oyundur. Kule savunma şeklinde ifade edilen bu oyun türü, oyun severleri kendine bağlamakta oldukça başarılı olmasının yanı sıra grafikleriyle de dikkat çekiyor.

Tower Defense: Lost Earth oyunu kapsamında, çeşitli özelliklerde 9 kule türü ve 4 farklı silah bulunuyor. Bu oyun unsurlarını üç kademeye kadar geliştirmek de mümkün. Belirleyeceğiniz stratejiler ve düşmanların saldırış şekilleri, sizin doğru silahı kullanmanızı gerektiriyor ve başarınızda bunun ciddi bir etkisi oluyor.

Birçok senaryonun yer aldığı Tower Defense: Lost Earth isimli mobil oyun ile keyifli vakitler geçireceğinizi şimdiden söyleyebiliriz. Zira birçok otorite tarafından bu oyun, alanında lider olarak gösteriliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver