iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Kişiye Özel Sosyal Etkinlik Önerme Uygulaması Ücretsiz İndir dakick Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Kişiye Özel Sosyal Etkinlik Önerme Uygulaması dakick Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda dakick isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

dakick, kişiye özel sosyal etkinlikler öneren popüler bir servis. Servisin bu resmi iPhone ve iPad uygulaması ile ilgi alanlarınıza göre önerilecek sosyal etkinlikleri ve söz konusu servis üzerinde yer alan hesabınızı mobil cihazınızda da görüntüleyebilirsiniz.

Vizyona giren yeni filmlerden konferanslara kadar çok geniş bir ağda, sizin beğeninize ve ilgi alanınıza göre önerilen etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda bir sosyal medya servisi olarak da nitelendirebileceğimiz dakick, bu yapısını kullanarak arkadaşlarınızın hangi etkinliklere katılacaklarını ve katıldıklarını da ekranınıza taşıyabiliyor.

Konum temelli yetenekleri de bulunan uygulama, yakınlarınızdaki etkinlikleri görüntüleme olanağını size sunabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver