iPhone, iPod Touch ve iPad İçin İstanbul Şehir Rehberi Uygulaması Ücretsiz İndir Lonely Planet Istanbul City Guide Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin İstanbul Şehir Rehberi Uygulaması Lonely Planet Istanbul City Guide Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Lonely Planet Istanbul City Guide isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gezi ve turizm rehberleri genellikle katnalabilir ve açıldığında da çok yer kaplayan bir formatta oluşturulur. Her ne kadar kitaplar bu konuda biraz daha kullanışlı olsa da hiçbir çözüm Lonely Planet Istanbul City Guide kadar işlevsel değildir.

Lonely Planet Istanbul City Guide ile İstanbul’a ait gezip görülmesi gereken tüm noktalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve gezintisinizi en verimli şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan İstanbul’a ait tarihİ® geçmişi yakından tanımak ve İstanbul’da görülmesi gereken neredeyse tüm noktalar hakkında kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi olmak istiyorsanız Lonely Planet Istanbul City Guide işinizi fazlasıyla görecektir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver