iPhone, iPod Touch ve iPad İçin İlerlemeli Aksiyon Oyunu Ücretsiz İndir Shellrazer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin İlerlemeli Aksiyon Oyunu Shellrazer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Shellrazer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Klang Clan Turtle Wrangler karakteriyle oynadığımız oyun, popüler Metal Slug oyununu oldukça anımsatırcasına hoş ve eğlenceli bir ürün.

Shellrazer, her ne kadar ilk bakışta karışık bir oyun gibi görünse de öyle değil. Amaç, dev bir kaplumbağanın üzerinde süren bu macera oyununun ilk bölümünden itibaren karşımıza çıkacak olan Goblin Krallığı‘na bağlı okçuları, balonlu savaşçıları, mutantları ve daha birçok savaşçıyı alt ederek bölgede ilerleyip hakim olmak ve aynı zamanda kaplumbağamızı sevdiğine kavuşturmak. Tabii ki bu kadarla da değil, oyun esnasında karşımıza çıkan daha birçok özel güçleri olan savaşları da yenmek gerekiyor.

12 şampiyonadan oluşan oyunun her şampiyonaya özel sekiz geliştirme kademesine sahip silahlar kullanılabiliyor. Bu güncellemeleri oyunda kazanılan altınlarla gerçekleştirebiliyoruz. Savaşların tümünü düşündüğümüzde otuzdan fazla düşman türü ile karşılaşıyoruz.

Kişiselleştirmeye dair ürünlerin de yer aldığı oyunda otuzdan fazla öğe mevcut. Oyunun modellemeleri ise çizgi film tadında üretilmiş.

Çoklu dokunmaya imkân tanıyan Shellrazer retina ekran desteği ile birlikte sunuluyor. Kısacası atmosfer, oynanabilirlik ve modellemeler bu oyunu edinmeniz için size birçok olumlu sebep sunuyor.

Shellrazer Tanıtım Videosu

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver