iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Hürriyet İnternet Sitesi Uygulaması Ücretsiz İndir iHurriyet Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Hürriyet İnternet Sitesi Uygulaması iHurriyet Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iHurriyet isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iHurriyet , Hürriyet Gazetesi tarafından sunulan bir Apple iOS uygulamasıdır. Hurriyet.com.tr internet sitesi ile ilişkili olarak sunulan uygulama ile site üzerinde yer alan tüm haberlere ve köşe yazılarına ulaşmak mümkün.

Siyaset, gündem, spor ve magazin gibi konular öncelikli olmak üzere birçok kategoriye ait haber içeriklerine ulaşabilen kullanıcılar, gazete bünyesinde köşe yazarlarını da takip edebilirler.

Film seansları, il il film bilgileri ve yeni filmlere ait bilgilerin de yer aldığıi iHurriyet uygulaması nerede olursanız olun gündemi takip etme olanağı sunuluyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver