iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Hayvanat Bahçesi Oyunu Ücretsiz İndir Wonder Zoo – Animal Rescue Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Hayvanat Bahçesi Oyunu Wonder Zoo – Animal Rescue Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Wonder Zoo – Animal Rescue isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Wonder Zoo – Animal Rescue, hayvanat bahçesinden kaçırılına hayvanların kurtarılmasını ve bu sırada da onların iyileştirilmesi adına yapılan çalışmaları konu alıyor. Aynı zamanda tüm bunları yaparken hayvanat bahçesi kurup bu bahçeyi yönetebiliyorsunuz.

Bir ana konu etrafında birçok alt oyunu ve türü sunduğunu söyleyebileceğimiz Wonder Zoo – Animal Rescue, 3 boyutlu grafikleriyle de dikkat çekiyor. 5 özel haritanın buldunuğu oyunda kaçırılan hayvanları bulup onları hayvanat bahçesine döndürmek gerekiyor.

Oyun severlerin istediği türde ve büyüklükte hayvanat bahçesi oluşturmalarını sağlayan oyun, arkadaşlarla etkileşim kurulmasına da olanak sağlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver