iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Hava Durumu Uygulaması Ücretsiz İndir Weather+ Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Hava Durumu Uygulaması Weather+ Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Weather+ isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Weather+ üzerinden belirleyeceğiniz şehir ya da şehirlere ait detaylı hava durumu bilgisi alabilirsiniz. 3 Saatlik hava durumu raporundan 5 günlük hava durumu raporuna kadar geniş bir süre aralığı boyunca size bilgi sunabilecek yapıya sahip olan Weather+ ile havanın nasıl olacağını kolaylık öğrenebilirsiniz.

Söz konusu bölge ile ilgili bir hava durumu videosu varsa Weather+ üzerinden video destekli hava durumu bilgisi alabilirsiniz.

Rüzgâr, nem, görüş açısı gibi hava bilgilerinin detaylı öğelerini başarıyla kullanıcısına ulaştırabilen uygulama Türkiye’deki şehirleri de kapsıyor.

Sahip olduğu araçları dileyen kullanıcılar masaüstü ekrana taşıyabilir ve hem görsel hem de bilgi anlamında işlevsel bir masaüstüne sahip olabilirler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver