iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Haber Okuma ve Takip Uygulaması Ücretsiz İndir Zite Personalized Magazine Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Haber Okuma ve Takip Uygulaması Zite Personalized Magazine Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Zite Personalized Magazine isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Zite, iPhone akıllı telefonunuzdan ve iPad’inizden ilgi alanınıza göre sınıflandırılmış haberleri ve diğer içerikleri okumanızı sağlar. Sade ve kullanışlı arayüzü ile yüksek bir içerik okuma deneyimi yaşatabilen uygulama ile istediğiniz siteleri ekleyip var olan kategorileri düzenleyebilirsiniz.

Zite uygulamasını diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise uygulamanın kullanıldıkça kullanıcısına daha uyumlu hale gelmesi. Kullanıcının okuduğu ya da geçtiği içeriklere göre sıralamasını ve içerik akışını geliştiren uygulama böylelikle kullanıcı için daha çok ilgi çekecek içerikleri filtreliyor. Bu sayede kullanıcı hem ilgisini çekmeyecek içeriklere göz atmakla zaman kaybetmiyor hem de asıl ilgi çekici konu başlıklarına hızlıca ulaşabiliyor.

2.0 güncellemesi sonrasında:

Kullanıcılarının ilgilerini çekebilecek yeni konuların keşfedilmesine yönelik çalışmalar yapıldı.
Zite’nin hangi alanında olunursa olunsun önerilen popüler içeriklere ulaşılması sağlandı.
Önerilen, popüler ve kişinin beğendiği içeriklere dair iyileştirme çalışmaları yapıldı.
iPad kullanıcılarının gelişmiş şekilde içerikleri oylaması mümkün kılındı.
Keşfedilebilir kategori sayısı on binlere çıktı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver