iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Gün Işığı Uygulaması Ücretsiz İndir LightTrac Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Gün Işığı Uygulaması LightTrac Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LightTrac isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf çekiminde en önemli faktörlerden biri de gün ışığıdır. Güneşten gelen ışınların gelme açıları, fotoğraflardaki renklerin ve cisimlerin görünüşünde doğrudan etkin rol oynar. Bu nedenle fotoğraf çekiminin yapıldığı yerlerde ışığın açısı hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

LightTrac ile fotoğraf çekiminin yapılacağı yerde ve zamanda güneş ışığının o noktaya hangi yönden ne kadar açıyla geldiğini öğrenebilirsiniz. Güneşin ve Dünyanın bulunduğu matematiksel konumu hesaplayarak kullanıcıya bilgi sunan uygulama, o noktadaki gölge boyunu da aktarabiliyor.

Özellikle dış mekan çekimine sık sık başvuran kişilerin çok işine yarayabilecek bu uygulama ile artık “ışık vurdu” ifadesinin olmadığı fotoğraf çekimleri gerçekleştirmek mümkün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver