iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Golf Oyunu Ücretsiz İndir Flick Golf! Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Golf Oyunu Flick Golf! Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Flick Golf! isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Flick Golf! isimli oyun, henüz hiçbir golf oyununu konsol ya da bilgisayar üzerinden oynamamış oyun severlerin bile kolaylıkla alışabileceği bir oyun. Başarılı bir oynanabilirlik ile birlikte hızlı mod üzerinden sunulan özellikler, oyunun ne kadar yabancısı olursanız olun kavramanızı sağlıyor.

Acemi golf severlere yardımcı olunmasının yanı sıra Flick Golf! üzerinden Dünya Turu‘na çıkabiliyor ve geniş turnuvalara katılabiliyorsunuz. ABD ve Japonya’nın önde gelen iki golf merkezinin de yer aldığı oyunun grafikleri ise harikulade. Özellikle de retina ekran kullanan iPhone 4 isimli cihaza sahip olanlar, grafikleri çok ama çok beğeneceklerdir.

Oyun oynarken müzik dinleme imkânının da yer aldığı Flick Golf! isimli oyun, mobil cihazlar üzerinden golf oynamak isteyenler için hem iyi bir başlangıç hem de isabetli bir seçim olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver