iPhone, iPod Touch ve iPad İçin GoDaddy Mobil Yönetim Uygulaması Ücretsiz İndir GoDaddy.com Mobile Domain Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin GoDaddy Mobil Yönetim Uygulaması GoDaddy.com Mobile Domain Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GoDaddy.com Mobile Domain Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GoDaddy.com Mobile Domain Manager, adı üzerinde bir şekilde GoDaddy isimli dünyanın en büyük alan adı ve site barındıma hizmeti sağlayıcısının mobil uygulamasıdır.

GoDaddy.com Mobile Domain Manager üzerinden alan adı kaydedebilir, alan adı süresi uzatabilir ve alan adlarına ait DNS, kimlik bilgileri gibi girdileri düzenleyebilirsiniz. Bu uygulama ile bir alan adının boşta olup olmadığını sorgulayabileceğiniz gibi alınmış bir alan adının kime ait olduğunu da görüntüleyebilirsiniz.

GoDaddy.com Mobile Domain Manager ile site barındırma hizmeti gibi sunucu paketlerine göz atabilir ve sitenize uygun olan paketi seçebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra site bünyesinde sunulan birçok ürün ve hizmete GoDaddy.com Mobile Domain Manager uygulama sayesinde nerede olursanız olun erişmeniz mümkün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver