iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Gelişmiş Not Defteri Uygulaması Ücretsiz İndir Microsoft OneNote Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Gelişmiş Not Defteri Uygulaması Microsoft OneNote Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Microsoft OneNote isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Office kullanıcıları OneNote programını yakından tanımaktalar. iPhone, iPad ve iPod Touch için geliştirilmiş bu OneNote uygulaması ise tamamen bulut üstünde çalışan Office 365 sisteminin bir parçası. Microsoft SkyDrive ile senkronize çalışark notlarınızı istediğiniz noktadan ulaşabilir, değiştirebilir ve yeni eklemeler yapabilirsiniz. Ücretisiz sürümünde 500 adet nota kadar izin veren uygulama için iPhone kullanıcıları $4.99, iPad kullanıcıları $16.99 ödeyerek sınırsız kullanım paketine geçebilir.

Genel Özellikleri:

iOS 4.3 ve üzeri sürümleri destekler.
Windows Live ID hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Eğer hesabınız yok ise uygulama sizi ilgili kayıt ekranına yönlendirmektedir.
OneNote bir web uygulamasıdır. SkyDrive üzerinde çalışır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver