iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Gelişmiş Alarm Uygulaması Ücretsiz İndir Alarm Clock Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Gelişmiş Alarm Uygulaması Alarm Clock Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Alarm Clock Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yatay ve dikey olarak konumlandırılabilen Alarm Clock Pro yedi farklı renk seçeneği ile mobil cihazınızın bir anda LCD ekranlı bir alarmlı saate dönüşmesini sağlıyor. Sadece görünürde değil, pratikte de son derece başarılı özelliklere sahip.

12 ya da 24’lü saat dilimleri seçeneği bulunan Alarm Clock Pro uygulamasında dilerseniz saniyeleri de görebilir veya gizleyebilirsiniz. Kendi bünyesinde bulunan on bir farklı sesin yanı sıra dilediğiniz şarkıyı ya da çalma listesini alarm sesi olarak atayabilirsiniz.

Bulunduğunuz yere göre hava durumunu da ekrana taşıyan Alarm Clock Pro uygulaması ile hem saati hem de hava durumunu aynı anda görebilir ve güne temel bilgilerden en önemli ikise sahip olarak başlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver