iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Frisbee Forever 2 Oyunu Ücretsiz İndir Frisbee Forever 2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Frisbee Forever 2 Oyunu Frisbee Forever 2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Frisbee Forever 2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir frizbiyi yönlendirerek engelleri aşmaya çalıştığımız Frisbee Forever en iyi ücretsiz iOS oyunları arasında gösteriliyor.

Patlyan volkanlar, kar kaplı Çin coğrafyası ve Avrupa nehirleri gibi zorlu toprakların üzerinde uçarak puan toplmaya çalışmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Su üzerinde yol alırken kendi yansımamızı bile görebilmemize olanak veren kaliteli grafiklere sahip oyun hem dokunmatik olarak hem de hareket sensörü yardımıyla oynanabiliyor. Seviye atladığımızda yeni frizbiler kazanma imkanı bizi bekliyor.

Retina ekran destekli oyun Game Center desteğine de sahip.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver