iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Fotoğraf Rengi Düzenleme Uygulaması Ücretsiz İndir Color Splash Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Fotoğraf Rengi Düzenleme Uygulaması Color Splash Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Color Splash isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Color Splash, çekilen fotoğrafları siyah beyaz yaparak sonrasın kullanıcının istenilen bölgeleri istediği şekilde renklendirmesine olanak sağlayan oldukça işlevsel bir uygulama.

Fotoğrafçılık ile ilgilenen kullanıcıların haricinde hemen herkesin kolaylıkla kullanabileceği bu uygulama ile fotoğraflara yoğun anlamlar kazandırabilir, onlara duygu yoğunluğu iliştirebilirsiniz.

4 farklı fırça ile çoklu dokunmatik desteği sunan Color Splash uygulaması ile farklı çalışmalar ortaya koymak da mümkün.

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan fotoğraf uygulaması ile dakikalar içinde orijinalinden farklı fotoğralar yaratabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver