iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Fotoğraf Efekti Uygulaması Ücretsiz İndir Snapseed Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Fotoğraf Efekti Uygulaması Snapseed Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Snapseed isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Snapseed, App Store üzerinde yer almasından kısa bir süre sonra haftanın uygulaması seçilecek kadar başarılı bulunan bir fotoğraf uygulamasıdır.

Snapseed ile fotoğraf çekimi öncesinde ve sonrasında birbirinden başarılı ve etkileyici düzenlemeler yapmak mümkün. Söz konusu düzenlemeler sizin özgürce hareket edebileceğini bir arayüz üzerinden sunuluyor. Yine yaratıcılığınıza bağlı olarak serbest bir şekilde hareket edebilmenizin yanı sıra belirli formatları görsellere uygulayabiliyorsunuz.

Renk ve ışık düzenlemeleri yapılmasına da imkân tanıyan Snapseed, sahip olduğu dört farklı çekim efekti ile çok uğraşmadan etkili fotoğraflar elde etmek isteyenlerin ihtiyacını da görüyor.

Facebook, Twitter ve Flickr bağlantısı kurabilen Snapseed uygulaması, fotoğraf çekmeyi çok seven ve yaratıcılğa önem veren kullanıcılar için biçilmiş kaftan.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver